stanowisko ds. ewidencji

    ZUS II Oddział w Łodzi

    Wydział Ubezpieczeń i Składek

    II Oddział w Łodzi
    ul. Kilińskiego 7/11
    98-220 Zduńska Wola

  • Województwo

    łódzkie

    Pożądane:
    - wykształcenie wyższe (nauki społeczne, administracja)
    - minimum 1 rok w pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

  • Wymagania dodatkowe

    - znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
    - znajomość zasad podlegania i ustalania wysokości składek na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, Fundusz Emerytur Pomostowych
    - rzetelność, terminowość
    - samodzielność, odpowiedzialność
    - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    - umiejętność rozwiązywania problemów
    - umiejętność poprawnego przekazywania informacji ustnych i pisemnych
    - umiejętności stosowania przepisów
    - umiejętność poprawnego wnioskowania
    - umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
    - chęć rozwijania własnej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia ewidencję danych identyfikacyjnych i ewidencyjnych na kontach płatników składek oraz naliczanie i wymierzanie dodatkowej opłaty w związku z nieterminowym przekazywaniem składek do Otwartych Funduszy Emerytalnych.

  • Wymagane dokumenty

    - CV
    - list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które ubiega się kandydat
    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej w rubryce Wymagana klauzula)
    - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane niezbędne i pożądane wykształcenie, ukończone szkoły oraz doświadczenie zawodowe

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    22 listopada 2018 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania ZUS II Oddział w Łodzi.

  • Miejsce składania dokumentów

    Wydział Spraw Pracowniczych

  • Dodatkowe informacje

    - umowa na czas zastępstwa
    - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    - nadesłanych dokumentów nie zwracamy
    - oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
    - proces rekrutacji obejmować będzie test wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.

    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
    - wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS
    - konieczność poruszania się po całym obiekcie
    - konieczność odbywania podróży służbowych
    - budynek 2-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnym
    - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 2 piętrze
    - przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia
    - drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie
    - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

  • Wymagana klauzula