Stanowisko ds. organizacji i analiz

    ZUS Oddział w Elblągu

    Wydział Organizacji i Analiz

    Oddział w Elblągu
    ul. Teatralna 4
    82-300 Elbląg

  • Województwo

    warmińsko-mazurskie

    Niezbędne:
    - wykształcenie wyższe
    - minimum 2 lata stażu pracy w obszarze organizacji i zarzadzania, ubezpieczeń społecznych, obsługi prawnej, ekonomii, administracji publicznej

    - wykształcenie wyższe (organizacja i zarządzanie, administracja, ekonomia, prawo, statystyka)
    - minimum 1 rok pracy związanej z organizacją i zarzadzaniem, ubezpieczeniami społecznymi lub pracy biurowej związanej z obsługa prawną

    - nastawienie na wyniki/konsekwencja w działaniu
    - terminowość i rzetelność
    - samodzielność i odpowiedzialność
    - poprawne przekazywanie informacji pisemnych i ustnych
    - działanie procesowe/nastawienie na proces
    - umiejętność podejmowania decyzji
    - umiejętność rozwiązywania problemów
    - umiejętność przekonywania
    - orientacja na klienta, opanowanie
    - umiejętność poprawnego wnioskowania
    - stanowczość/pewność siebie
    - umiejętność stosowania przepisów

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia projektowanie i utrzymanie optymalnej struktury organizacyjnej oddziału oraz podległych terenowych jednostek organizacyjnych (TJO).

  • Wymagane dokumenty

    - CV
    - list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które ubiega się kandydat
    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej)
    - kserokopia dokumentu potwierdzającego wymagane wykształcenie niezbędne i pożądane oraz niezbędne i pożądane doświadczenie zawodowe

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    21 grudnia 2018 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Elblągu.

  • Miejsce składania dokumentów

    Wydział Kadrowo-Płacowy
    z dopiskiem "OFERTA PRACY"

  • Dodatkowe informacje

    - umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika
    - skontaktujemy się z osobami, które spełniają niezbędne wymagania formalne
    - nadesłanych dokumentów nie zwracamy
    - dokumenty nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane
    - do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne
    - dokumenty niekompletne nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.

    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
    - konieczność poruszania się po całym obiekcie,
    - konieczność odbywania podróży służbowych,
    - budynek pięciokondygnacyjny / czteropiętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych znajdujące się
    na parterze budynku,
    - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na czwartym piętrze,
    - miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego,
    - wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
    - przy wejściu do budynku znajduje się podjazd,
    - drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
    - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

  • Wymagana klauzula