stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków

    ZUS Oddział w Tomaszowie Mazowieckim

    Wydział Zasiłków w Oddziale ZUS w Tomaszowie Mazowieckim

    Oddział w Tomaszowie Mazowieckim
    ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42
    97-200 Tomaszów Mazowiecki

  • Województwo

    łódzkie

    - wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, administracja, ubezpieczenia społeczne)
    - minimum 6 miesięcy pracy związanej z obsługą finansową

    - znajomość ustaw: o systemie ubezpieczeń społecznych, o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, o świadczeniach przysługujących z ubezpieczenia społecznego z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych oraz przepisów o ochronie danych osobowych
    - terminowość, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność
    - umiejętność: planowania i organizowania pracy własnej oraz poprawnego przekazywania informacji ustnych

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia opracowanie decyzji dotyczących przyznawania świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa z ubezpieczenia chorobowego i świadczeń z tytułu choroby z ubezpieczenia wypadkowego oraz zasiłków pogrzebowych, wypłacanych przez Zakład, z wyjątkiem zasiłków pogrzebowych należących do właściwości WRUM, a w Oddziale zapewnia także przygotowanie dokumentacji do wypłaty świadczeń.

  • Wymagane dokumenty

    - odręcznie podpisane i opatrzone datą CV
    - odręcznie podpisany i opatrzony datą list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat
    - odręcznie podpisane i opatrzone datą oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej w rubryce Wymagana klauzula)
    - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    25 października 2018 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału ZUS w Tomaszowie Mazowieckim.

  • Miejsce składania dokumentów

    Wydział Kadrowo-Płacowy, bud. A, pok. 320, tel. 44 726 36 00 wew.563

  • Dodatkowe informacje

    - umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy
    - proces rekrutacji przewiduje przeprowadzenie testu sprawdzającego wymaganą wiedzę oraz rozmowę kwalifikacyjną
    - skontaktujemy się z osobami, które spełniają wymagania formalne
    - nadesłanych dokumentów nie zwracamy
    - do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne
    - oferta niekompletna, niepodpisana, bez daty, bez wymaganej podpisanej klauzuli oraz nadesłana po terminie nie będzie rozpatrywana

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.

    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
    - wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,
    - konieczność odbywania podróży służbowych
    - konieczność poruszania się po całym obiekcie,
    - budynek składający się z: Budynku A (trzypiętrowego), Budynku B (czteropiętrowego) z możliwością korzystania z windy, z pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz Budynku C (jednopiętrowego) bez windy
    - miejsce świadczenia pracy w Budynku C - ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 29, stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniu biurowym na piętrze
    - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością.

  • Wymagana klauzula