Stanowisko ds. rozliczeń

    ZUS Oddział w Koszalinie

    Wydział Rozliczeń Kont Płatników Składek w Inspektoracie ZUS w Drawsku Pomorskim

    Oddział w Koszalinie
    ul. Fałata 30
    75-434 Koszalin

  • Województwo

    zachodniopomorskie

    - wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka i prawo)
    - minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

  • Wymagania dodatkowe

    - znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
    - znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
    - umiejętność rozwiązywania problemów
    - orientacja na klienta
    - nastawienie na wyniki/ konsekwencja w działaniu
    - umiejętność przekonywania
    - stanowczość/pewność siebie
    - opanowanie

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia obsługę kont płatników składek w zakresie rozliczeń.

  • Wymagane dokumenty

    - list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat
    - CV
    - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
    - kopie dokumentów potwierdzających posiadanie pożądanego doświadczenia zawodowego
    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej w rubryce Wymagana klauzula)

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    25 października 2018 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału ZUS w Koszalinie

  • Miejsce składania dokumentów

    Wydział Spraw Pracowniczych

  • Dodatkowe informacje

    - umowa na czas określony zawarta w celu zastępstwa nieobecnego pracownika (przewidywany termin nieobecności 3.2019 r.)
    - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    - nadesłanych dokumentów nie zwracamy
    - dokumentacja niekompletna nie będzie rozpatrywana
    - za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu, oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
    - do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnością
    - miejsce świadczenia pracy:
    Inspektorat ZUS w Drawsku Pomorskim
    ul. Sikorskiego 30
    78-500 Drawsko Pomorskie

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.
    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
    - konieczność poruszania się po całym obiekcie,
    - konieczność odbywania podróży służbowych,
    - budynek parterowy z pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego,
    - przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,

  • Wymagana klauzula