Stanowisko ds. wsparcia obsługi spraw emerytalno-rentowych

    ZUS III Oddział w Warszawie

    Wydział Świadczeń Emerytalno-Rentowych - 4

    III Oddział w Warszawie
    ul. Czerniakowska 16
    00-701 Warszawa

  • Województwo

    mazowieckie

    niezbędne:
    - wykształcenie średnie

    pożądane:
    - wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja)
    - minimum 6 miesięcy pracy biurowej

    - znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i rozporządzeń do tej ustawy
    - znajomość Ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz rozporządzeń do tej ustawy
    - umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
    - umiejętność współpracy z innymi
    - umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
    - chęć rozwijania własnej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
    - rzetelność, sumienność, komunikatywność, orientacja na klienta

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia wsparcie w zakresie obsługi spraw emerytalno-rentowych, pozarentowych i korespondencji oraz właściwy obieg dokumentacji emerytalno-rentowej.

  • Wymagane dokumenty

    - list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat oraz miejsce świadczenia pracy
    - CV
    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej w rubryce Wymagana klauzula)
    - kserokopie dokumentu potwierdzającego posiadane niezbędne wykształcenie (szkoła średnia) oraz inne dokumenty posiadanego wykształcenia, a także doświadczenia zawodowego (świadectwa pracy)

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    26 października 2018 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania III Oddziału ZUS w Warszawie.

  • Miejsce składania dokumentów

    Wydział Spraw Pracowniczych
    z dopiskiem "OFERTA PRACY"

  • Dodatkowe informacje

    - umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy
    - proces rekrutacji przewiduje przeprowadzenie testu wiedzy sprawdzającego wymaganą wiedzę i predyspozycje
    - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    - nadesłanych dokumentów nie zwracamy
    - dokumenty złożone lub nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane
    - oferta niekompletna, niepodpisana oraz bez wymaganej i podpisanej klauzuli nie będzie rozpatrywana
    - do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne
    - miejsce świadczenia pracy:
    Inspektora ZUS w Żyrardowie
    ul. Bankowa 1
    96-300 Żyrardów

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy
    - sprzęt biurowy

    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
    - wiążą się sporadycznie z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS
    - konieczność poruszania się po całym obiekcie
    - konieczność odbywania podróży służbowych
    - budynek 2-piętrowy bez windy
    - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 2 piętrze
    - przy wejściu do budynku od ul. Bankowa 1 znajduje się pochylnia
    - drzwi przy wejściu do budynku nie otwierają się automatycznie

  • Wymagana klauzula

    Ogłoszenie listy kandydatów

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów spełniających wymagania formalne

    Dominik Łęgiewski, Wiskitki
    Aldona Pieniążek, Żyrardów
    Iwona Stoińska, Milanówek

    Ogłoszenie wyników naboru

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania zatrudnionych kandydatów

  • Uzasadnienie wyboru lub uzasadnienie niezatrudnienia żadnego kandydata

    Pan Dominik Łęgiewski posiada znajomość przepisów dotyczących systemu ubezpieczeń społecznych. Jest osobą zdeterminowaną do pracy na proponowanym stanowisku. Deklaruje zaangażowanie, dyspozycyjność, rozwijanie własnej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.