Stanowisko ds. egzekucji

    ZUS Oddział w Koszalinie

    Wydział Realizacji Dochodów

    Oddział w Koszalinie
    ul. Fałata 30
    75-434 Koszalin

  • Województwo

    zachodniopomorskie

    - wykształcenie średnie

    Mile widziane:
    - wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ekonomia, finanse, bankowość, polityka społeczna)
    - minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

  • Wymagania dodatkowe

    - znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
    - znajomość ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
    - znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
    - umiejętność poprawnego wnioskowania
    - umiejętność współpracy
    - otwartość na zmiany/nastawienie na rozwój
    - umiejętność stosowania przepisów
    - umiejętność poprawnego przekazywania informacji ustnych i pisemny
    - opanowanie
    - umiejętność rozwiązywania problemów
    - umiejętność przekonywania

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia dochodzenie należności w ramach prowadzonych postępowań egzekucyjnych i upadłościowych.

  • Wymagane dokumenty

    - list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat
    - CV
    - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej w rubryce Wymagana klauzula)

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    4 października 2019 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału ZUS w Koszalinie

  • Miejsce składania dokumentów

    Wydział Kadrowo-Płacowy

  • Dodatkowe informacje

    - poszukujemy 3 pracowników, w tym 1 na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika (przewidywany termin trwania umowy 10.2021)
    - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    - nadesłanych dokumentów nie zwracamy
    - dokumentacja niekompletna nie będzie rozpatrywana
    - za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu, oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
    - do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnością

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.

    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
    - wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,
    - konieczność poruszania się po całym obiekcie,
    - konieczność odbywania podróży służbowych (szkolenia),
    - budynek 4-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze,
    - wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
    - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

  • Wymagana klauzula

    Ogłoszenie listy kandydatów

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów spełniających wymagania formalne

    Agata Bloch, Koszalin
    Monika Cygan, Bolkowo
    Karolina Czerwińska, Koszalin
    Klaudia Domnik, Koszalin
    Aleksandra Foryś, Koszalin
    Joanna Grelewska, Bardzlino
    Monika Golec, Koszalin
    Emil Kalwat, Koszalin
    Aleksandra Kempa, Będzino
    Aneta Koleśnik, Koszalin
    Aleksandra Kopacz, Koszalin
    Luiza Korkowska, Koszalin
    Katarzyna Kozioł, Koszalin
    Angelika Majewska, Koszalin
    Roksana Parka, Koszalin
    Olga Pankowska, Koszalin
    Paulina Paź, Koszalin
    Julia Podgórska, Koszalin
    Kinga Potocka, Koszalin
    Agnieszka Rekuta, Mścice
    Monika Smyk, Koszalin
    Katarzyna Sulej, Szczecinek
    Agnieszka Szafraniec, Koszalin
    Magdalena Ślepowrońska, Darłowo
    Elżbieta Wachowska, Koszalin