Stanowisko ds. obsługi płatników składek i ubezpieczonych w Inspektoracie ZUS w Bydgoszczy

    ZUS Oddział w Bydgoszczy

    Wydział Obsługi Klientów i Korespondencji w Inspektoracie ZUS w Bydgoszczy

    Oddział w Bydgoszczy
    ul. Św. Trójcy 33, 85-224 Bydgoszcz

  • Województwo

    kujawsko-pomorskie

    - wykształcenie średnie

    Mile widziane:
    - minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klientów oraz doświadczenie w obsłudze osób z niepełnosprawnościami

    - znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz rozporządzeń do tej Ustawy
    - umiejętność obsługi MS Office
    - umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
    - umiejętność współpracy z innymi, komunikatywność
    - rozwijanie własnej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji
    - umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia obsługę klientów w zakresie spraw płatników składek i ubezpieczonych.

  • Wymagane dokumenty

    - CV
    - list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska,
    o jakie ubiega się kandydat
    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji ( wzór poniżej w rubryce Wymagana klauzula)
    - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    7 lutego 2020 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału ZUS w Bydgoszczy.

  • Miejsce składania dokumentów

    Korespondencyjnie:
    Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy
    Wydział Kadrowo-Płacowy
    ul. Św. Trójcy 33
    85-224 Bydgoszcz
    z dopiskiem na kopercie „oferta pracy”

    Osobiście:
    Sala Obsługi Klientów, Stanowisko informacji ogólnej i dziennika podawczego z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy”

  • Dodatkowe informacje

    - umowa na czas zastępstwa
    - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
    - złożonych dokumentów nie zwracamy,
    - dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
    - oferta niekompletna, niepodpisana oraz bez wymaganej i podpisanej klauzuli nie będzie uwzględniana
    - do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne
    - proces rekrutacji przewiduje przeprowadzenie testu wiedzy sprawdzającego wymaganą wiedzę
    - miejsce wykonywania pracy:
    Inspektorat ZUS w Bydgoszczy
    ul. Andersena 6, 85-790 Bydgoszcz

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.

    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
    - wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,
    - konieczność poruszania się po całym obiekcie,
    - konieczność wykonywania pracy poza biurem,
    - konieczność odbywania podróży służbowych,
    - budynek 2-piętrowy bez windy oraz pomieszczeniami sanitarnymi
    dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych
    na parterze,
    - wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
    - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się
    miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

  • Wymagana klauzula

    Ogłoszenie listy kandydatów

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów spełniających wymagania formalne

    Ireneusz Chruściel, Łochowo
    Łukasz Gościniak, Bydgoszcz
    Dominika Iglewska, Bydgoszcz
    Justyna Jakubowska, Solec Kujawski
    Katarzyna Kierońska, Bydgoszcz
    Sabina Kijewska, Bydgoszcz
    Karolina Konieczna, Bydgoszcz
    Hanna Król, Bydgoszcz
    Paulina Majewska, Bydgoszcz
    Klaudia Mionsko, Bydgoszcz
    Katarzyna Pawlak, Bydgoszcz
    Zuzanna Pieczka, Bydgoszcz
    Anna Piotrowska, Bydgoszcz
    Karolina Sulerzycka, Bydgoszcz
    Anna Ślesińska-Kuźba, Bydgoszcz
    Marzena Turek, Bydgoszcz
    Magdalena Wielachowska, Bydgoszcz
    Rafał Wilk, Bydgoszcz