Stanowisko ds. egzekucji

    ZUS I Oddział w Poznaniu

    Wydział Realizacji Dochodów

    I Oddział w Poznaniu
    ul. Dąbrowskiego 12
    60-908 Poznań

  • Województwo

    wielkopolskie

    - wykształcenie średnie

    Mile widziane:
    - wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ekonomia, finanse, bankowość, polityka społeczna)
    - minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

    - znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
    - znajomość przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
    - znajomość przepisów ustawy o postepowaniu egzekucyjnym
    w administracji,
    - umiejętność obsługi pakietu MS Office,

    Jeśli jesteś osobą:
    - odpowiedzialną,
    - rzetelną,
    - terminową,
    - potrafiącą podejmować decyzje, rozwiązywać problemy, pracować
    w zespole,

    To zachęcamy do składania dokumentów

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia dochodzenie należności w ramach prowadzonych postępowań egzekucyjnych i upadłościowych.

  • Wymagane dokumenty

    Czekamy na Twoje dokumenty:
    - list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska oraz numeru oferty 66/2020
    - CV
    - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
    - kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy
    lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia,
    w przypadku pozostawania w stosunku pracy,
    - kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe
    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej
    w rubryce Wymagana klauzula)

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    9 czerwca 2020 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania I Oddziału ZUS w Poznaniu.

  • Miejsce składania dokumentów

    Korespondencyjnie: Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział
    w Poznaniu, Wydział Kadrowo-Płacowy, ul. Dąbrowskiego 12, 60-908 Poznań z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy”

    Osobiście: Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Poznaniu
    ul. Dąbrowskiego 12, Sala Obsługi Klientów, Stanowisko informacji ogólnej i dziennika podawczego z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy”

    lub
    adres mailowy: rekrutacja.poznan1@zus.pl
    w tytule maila proszę wskazać stanowisko, o które ubiega się kandydat

  • Dodatkowe informacje

    Oferujemy:
    - zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
    - świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

    Proces rekrutacji obejmować będzie:
    - ocenę formalną dokumentów kandydatów,
    - sprawdzenie wiedzy na temat ubezpieczeń społecznych,
    - rozmowę kwalifikacyjną,

    Dodatkowe informacje:
    - umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika,
    - poszukujemy 2 kandydatów na stanowisko,
    - miejsce wykonywania pracy: Inspektorat w Poznaniu, ul. Fabryczna 27/28
    - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
    - nadsyłanych dokumentów nie zwracamy,
    - oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane,
    - dokumentacja niekompletna, niepodpisana, bez wymaganej klauzuli nie będzie uwzględniona,
    - w przypadku składania dokumentów elektronicznie (skan) wymagane jest własnoręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji,
    - do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnością.

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.
    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
    - wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,
    - konieczność odbywania podróży służbowych w ramach udziału
    w szkoleniach,
    - budynek 4-piętrowy z windą
    - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na
    3 piętrze,
    - drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
    - przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,
    - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca
    parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

  • Wymagana klauzula

    Ogłoszenie listy kandydatów

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów spełniających wymagania formalne

    Małgorzata Gwóźdź, Konin
    Anna Mikołajczak, Poznań
    Anna Nowak, Wiry
    Mirosława Opończewska, Poznań
    Magdalena Siewert, Poznań
    Weronika Sławińska, Poznań
    Małgorzata Strzempek, Mosina
    Natalia Tomczyk, Poznań
    Jarosław Zapaśnik, Poznań