stanowisko ds. obsługi wniosków o udostępnienie danych

    ZUS Oddział w Gorzowie Wielkopolskim

    Centrum Udostępniania Danych

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
    ul. Sikorskiego 42
    66-400 Gorzów Wielkopolski

  • Województwo

    lubuskie

    Niezbędne:
    • wykształcenie średnie

    Mile widziane:
    • wykształcenie wyższe

  • Wymagania dodatkowe

    • umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • umiejętność poprawnego przekazywania informacji ustnych i pisemnych
    • umiejętność podejmowania decyzji
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • umiejętność poprawnego wnioskowania
    • nastawienie na wyniki / konsekwencja w działaniu
    • terminowość
    • rzetelność
    • samodzielność
    • odpowiedzialność
    • działanie procesowe/ nastawienie na proces

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia obsługę wniosków uprawnionych instytucji o udostępnienie danych ze zbiorów ZUS.

  • Wymagane dokumenty

    • CV
    • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o które ubiega się
    kandydat (odręcznie podpisany) oraz numeru oferty: 22/2020/KAD
    • odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej w rubryce Wymagana klauzula)
    • kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie niezbędne i pożądane oraz doświadczenie zawodowe

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    10 czerwca 2020 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału w Gorzowie Wielkopolskim.

  • Miejsce składania dokumentów

    Adres mailowy: rekrutacja.gorzow@zus.pl (w tytule maila proszę wskazać stanowisko, o jakie ubiega się kandydat oraz nurem oferty 22/2020/KAD).

    Korespondencyjnie: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gorzowie Wielkopolskim, Wydział Kadrowo – Płacowy, ul. Sikorskiego 42, 66-400 Gorzów Wielkopolski, z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy 22/2020/KAD”.

  • Dodatkowe informacje

    • poszukujemy jednego kandydata na stanowisko
    • umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika
    • nadesłanych dokumentów nie zwracamy
    • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    • oferty złożone lub dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane
    • do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne
    •dokumentacja niekompletna, niepodpisana, bez wymaganej klauzuli nie będzie uwzględniona
    •miejsce pracy
    Biuro Terenowe ZUS w Strzelcach Kraj.
    ul. al. Wolności 5
    66-500 Strzelce Kraj.

    Proces rekrutacji obejmować będzie:
    • ocenę formalną dokumentów kandydatów
    • rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie Oddziału

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.

    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
    - wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,
    - konieczność poruszania się po całym obiekcie,
    - konieczność odbywania podróży służbowych,
    - budynek 1-piętrowy z pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze,
    - przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,
    - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca
    parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

  • Wymagana klauzula

    Ogłoszenie listy kandydatów

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów spełniających wymagania formalne

    Diana Ostałowska, Strzelce Kraj.
    Patrycja Radziemska, Strzelce Kraj.
    Katarzyna Ostojska, Strzelce Kraj.
    Justyna Król, Sarbiewo
    Ilona Barczewska, Stare Kurowo
    Katarzyna Ławrynowicz, Strzelce Kraj.
    Anna Jaworska, Gorzów Wlkp.
    Natalia Antczak, Gorzów Wlkp.

    Ogłoszenie wyników naboru

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania zatrudnionych kandydatów

  • Uzasadnienie wyboru lub uzasadnienie niezatrudnienia żadnego kandydata

    Pani Katarzyna Ławrynowicz w procesie rekrutacji zaprezentowała się jako osoba opanowana, zdecydowana, potrafiąca rozwiązywać problemy i pracować pod presją czasu. Na zadawane pytania udzielała prawidłowych odpowiedzi, co świadczy o wysokiej motywacji do pracy na stanowisku ds. obsługi wniosków o udostępnienie danych.