Stanowisko ds. ustalania świadczeń międzynarodowych i korespondencji

    ZUS Oddział w Rzeszowie

    Wydział Realizacji Umów Międzynarodowych

    Oddział w Rzeszowie
    35-075 Rzeszów
    Al. Piłsudskiego 12

  • Województwo

    podkarpackie

    - wykształcenie średnie

    Mile widziane:
    - wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja, ubezpieczenia społeczne, prawo)
    - minimum 6 miesięcy pracy związanej z ustalaniem kapitału początkowego lub praw do emerytur i rent

    - znajomość przepisów Ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
    - znajomość przepisów Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
    - umiejętność pracy w zespole
    - komunikatywność, rzetelność, orientacja na klienta
    - umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
    - umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych i pracy pod presją czasu
    - umiejętność komunikowania się w piśmie i w mowie
    - chęć rozwijania własnej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

    Zapewnia opracowywanie spraw w ramach realizacji procesów dotyczących obsługi wniosków i korespondencji osób posiadających polskie i zagraniczne okresy ubezpieczenia, zainteresowanych uzyskaniem lub zmianą świadczeń emerytalno-rentowych podlegających koordynacji na podstawie przepisów umów międzynarodowych

  • Wymagane dokumenty

    - CV
    - list motywacyjny z podaniem stanowiska, o jakie ubiega się kandydat
    - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji ( wzór poniżej w rubryce wymagana klauzula)
    - kserokopie dokumentu potwierdzającego wymagane wykształcenie średnie

  • Termin, do którego należy składać dokumenty

    9 czerwca 2020 r.

  • Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału ZUS w Rzeszowie lub datę wpływu aplikacji na adres mailowy podany w pozycji „Miejsce składania dokumentów".

  • Miejsce składania dokumentów

    Wydział Obsługi Klientów i Korespondencji pok. 26
    Telefon kontaktowy 178675032
    lub
    adres mailowy: rekrutacja.rzeszow@zus.pl
    W tytule maila proszę wskazać stanowisko, o które ubiega się kandydat

  • Dodatkowe informacje

    - umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy
    - nadesłanych dokumentów nie zwracamy
    - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    - do składania ofert zachęcamy osoby niepełnosprawne
    - oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
    - jest przewidziany test wiedzy merytorycznej i rozmowa kwalifikacyjna

  • Warunki pracy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:
    - sprzęt komputerowy,
    - sprzęt biurowy.

    Warunki wykonywania pracy:
    - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
    - wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,
    - konieczność poruszania się po całym obiekcie,
    - konieczność odbywania podróży służbowych,
    - budynek 4 -piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1piętrze,
    - wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
    - przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,
    - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

  • Wymagana klauzula

    Ogłoszenie listy kandydatów

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów spełniających wymagania formalne

    1. Agata Adamiak, Kielanówka
    2. Ewelina Bykowska, Niedźwiada
    3. Beata Dec, Łańcut
    4. Magdalena Drozd-Ćwiklak, Rzeszów
    5. Katarzyna Dudzik, Kamień
    6. Izabela Fabińska-Cisek, Trzeboś
    7. Monika Gwóźdź, Rzeszów
    8. Piotr Janowski, Rzeszów
    9. Magdalena Kida, Łowisko
    10. Wojciech Kościółek, Rzeszów
    11. Marta Kukułka, Łopuszka Wielka
    12. Justyna Olejarz, Rzeszów
    13. Patrycja Pikiel, Rzeszów
    14. Natalia Potoczna, Pruchnik
    15. Anna Sieńko, Rzeszów
    16. Edyta Serafin, Jędrzejów
    17. Karolina Świecarz, Niziny
    18. Ewelina Tendelska, Rzeszów
    19. Gabriela Wilk, Lubenia
    20. Karolina Wojtanowicz, Rzeszów

    Ogłoszenie wyników naboru

  • Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania zatrudnionych kandydatów

    Izabela Fabińska - Cisek, Trzeboś

  • Uzasadnienie wyboru lub uzasadnienie niezatrudnienia żadnego kandydata

    Pani Izabela Fabińska – Cisek podczas procesu rekrutacji wykazała się sporym zakresem wiedzy merytorycznej z zakresu ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Jest osobą dobrze zorganizowaną, potrafi radzić sobie z dużą ilością zadań w krótkim okresie czasu. W sytuacjach stresowych działa efektywnie i na czas. Cechuje Ją wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy w zespole pracowników.