Ścieżka nawigacji

Szkolenia BHP

Szkolenia BHP

Data w formacie rrrr-mm-dd
Data "Od" musi być przed datą "Do"
Data w formacie rrrr-mm-dd

Wyniki wyszukiwania

Wydawca treści

Szkolenia z zakresu BHP

Szczegóły dotyczące wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia

  BHP

 • Obszar merytoryczny

  Prewencja wypadkowa

 • Opis wydarzenia

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z zakresu BHP.

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu, w ramach realizacji zadań dotyczących prewencji wypadkowej, przy współpracy z firmą EDU-PASJA Sp. z o.o.zaprasza chętnych do skorzystania z bezpłatnych szkoleń z zakresu BHP.

  Zakres szkoleń:

  1. Aktualizacja wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych w zakresie obsługi maszyn i urządzeń (zgodnie ze specyfiką branży);

  szkolenie skierowane głównie do pracowników branż przetwórstwa przemysłowego, budownictwa, handlu i naprawy, rolnictwa, leśnictwa, łowiectwa.

  1. Umiejętność panowania nad stresem w pracy, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu ; szkolenie skierowane głównie do pracowników zajmujących się działalnością w zakresie administrowania.
  2. Praca na wysokości - bezpieczne miejsce pracy ; szkolenie skierowane głównie do pracowników branży budowlanej,  przetwórstwa przemysłowego, handlu i naprawy, rolnictwa, leśnictwa, łowiectwa.
  3. Ergonomia pracy - szkolenie dla pracowników wykonujących pracę w pozycji siedzącej, stojącej oraz wykonujących pracę z obciążeniem ; szkolenie skierowane głównie do pracowników zajmujących się działalnością w zakresie usług administrowania, pracownikom branży przetwórstwa przemysłowego, handlu.

  Szkolenia finansowane są przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych ze środków Funduszu Wypadkowego w ramach Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

  Termin i miejsce szkoleń do ustalenia z firmą szkolącą.  

  Chętnych do udziału w szkoleniach prosimy o zgłaszanie się telefonicznie lub mailowo.

 • Miejscowość

  Wrocław, Legnica, Wałbrzych

 • Termin wydarzenia

  2022.05.18 - 2022.12.31

 • Kontakt

  EDU-PASJA Sp. z o.o. ul. Krzywa 1/4, 60-124 Poznań Zapisy na szkolenia prowadzi Pani Marta Witkowska tel. 503-566-133 email: marta.witkowska@edu-pasja.pl