Ogłoszenie o zamówieniu o wartości od 1000 euro do 30000 euro

  • Data publikacji ogłoszenia

    7 lutego 2019  12:15

  • Kategoria zakupowa

    Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Tytuł postępowania

    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi serwisu:
    - systemu sygnalizacji włamania oraz telewizji dozorowej w Inspektoracie ZUS w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Witosa 30,
    - systemu sygnalizacji włamania i napadu oraz systemu telewizji dozorowej w obiekcie Oddziału ZUS
    w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13,
    - systemu sygnalizacji włamania w obiekcie Inspektoratu ZUS w Pszczynie przy ul. Kopernika 22

  • Nazwa zamawiającego

    ZUS Oddział w Rybniku

  • Adres zamawiającego

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rybniku ul. Reymonta 2, 44-200 Rybnik

  • Województwo

    śląskie

  • Numer postępowania

    340000/273/5/2019-ADG

  • Treść zapytania publicznego/ofertowego

  • Data publikacji ogłoszenia
    22 lutego 2019  13:24