Ogłoszenie o zamówieniu o wartości od 1000 euro do 30000 euro

  • Data publikacji ogłoszenia

    15 maja 2019  13:49

  • Kategoria zakupowa

    Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Tytuł postępowania

    Serwis systemów sygnalizacji pożarowej oraz urządzeń przeciwpożarowych zlokalizowanych w budynkach Oddziału ZUS w Olsztynie i podległym mu Terenowych Jednostkach Organizacyjnych.

  • Nazwa zamawiającego

    ZUS Oddział w Olsztynie

  • Adres zamawiającego

    Plac Konsulatu Polskiego 4
    10-959 Olsztyn

  • Województwo

    warmińsko-mazurskie

  • Numer postępowania

    230000/273/09/2019-ZAPII

  • Treść zapytania publicznego/ofertowego

  • Dodatkowe informacje

    1. Ofertę należy złożyć w języku polskim:
    - za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Iwona.Maszkowska@zus.pl (wielkość wiadomości wraz z załącznikami nie powinna przekraczać 8 MB)
    lub
    - dostarczyć w formie pisemnej w zaklejonej kopercie na adres: Oddział ZUS w Olsztynie,
    ul. 1 Maja 10, 10-118 Olsztyn, Iwona Maszkowska, pok. 105 z dopiskiem „Oferta na serwis systemów sygnalizacji pożarowej oraz urządzeń przeciwpożarowych zlokalizowanych w budynkach Oddziału ZUS w Olsztynie i podległym mu Terenowych Jednostkach Organizacyjnych. Znak postępowania: 230000/273/09/2019-ZAPII. Nie otwierać przed dniem 24.05.2019 r. godziną 10:30”

    do 24.05.2019 r. do godziny 10:00

    2. Otwarcie ofert jest jawne i nastąpi w dniu 24.05.2019 r. o godz. 10:30, w siedzibie Zamawiającego – Olsztyn, ul. 1 Maja 10, pok. 105.