Ogłoszenie o zamówieniu o wartości od 1000 euro do 30000 euro

  • Data publikacji ogłoszenia

    19 września 2019  13:30

  • Kategoria zakupowa

    Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Tytuł postępowania

    SERWIS SYSTEMÓW SYGNALIZACJI POŻARU ORAZ ODDYMIANIA / SYSTEMÓW SYGNALIZACJI WŁAMANIA

  • Nazwa zamawiającego

    ODDZIAŁ W TORUNIU

  • Adres zamawiającego

    ul. Mickiewicza 33-39, 87-100 Toruń

  • Województwo

    kujawsko-pomorskie

  • Numer postępowania

    560000/273/33/2019/ZAP

  • Treść zapytania publicznego/ofertowego

Wyjaśnienia lub modyfikacje zapytania ofertowego

  • Data publikacji ogłoszenia
    26 września 2019  10:13

  • Data publikacji ogłoszenia
    04 października 2019  12:34

  • Data publikacji ogłoszenia
    04 października 2019  12:34