Ogłoszenie o zamówieniu o wartości od 1000 euro do 30000 euro

  • Data publikacji ogłoszenia

    24 stycznia 2020  15:45

  • Kategoria zakupowa

    Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Tytuł postępowania

    Serwisowanie systemów sygnalizacji pożaru oraz instalacji przeciwpożarowych w Oddziale ZUS w Gorzowie Wlkp. oraz podległych terenowych jednostkach organizacyjnych

  • Nazwa zamawiającego

    ZUS Oddział w Gorzowie Wielkopolskim

  • Adres zamawiającego

    ul. Sikorskiego 42 66-400 Gorzów Wlkp.

  • Województwo

    lubuskie

  • Numer postępowania

    110000/273/1/2020-ZAP

  • Treść zapytania publicznego/ofertowego

  • Dodatkowe informacje

    Ofertę należy złożyć do dnia 05.02.2020r. do godz. 12.00

  • Data publikacji ogłoszenia
    06 lutego 2020  13:17