Zamówienia publiczne
W związku z uruchomieniem w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Platformy zakupowej:
- od dnia 6 kwietnia 2021 r. wszczynane przez ZUS zamówienia o wartości mniejszej niż kwota 130 000 zł netto oraz zapytania mające na celu rozeznanie rynku;
- od dnia 12 kwietnia 2021 r. wszczynane przez ZUS postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości równej lub przekraczającej kwotę 130 000 zł netto, a także Plany postępowań oraz ich aktualizacje
będą dostępne pod adresem: http://portal.smartpzp.pl/zus.
Jednocześnie informujemy, iż postępowania wszczęte przed wskazanymi
powyżej terminami prowadzone są na dotychczasowych zasadach.
Utworzył/odpowiada: DZP, 06.04.2021 r., godz.
10:44
Publikator: Anna Borowska, 06.04.2021 r., godz. 10:44
Data publikacji ogłoszenia
24 stycznia 2020 15:45
Kategoria zakupowa
Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji
Tytuł postępowania
Serwisowanie systemów sygnalizacji pożaru oraz instalacji przeciwpożarowych w Oddziale ZUS w Gorzowie Wlkp. oraz podległych terenowych jednostkach organizacyjnych
Nazwa zamawiającego
ZUS Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
Adres zamawiającego
ul. Sikorskiego 42 66-400 Gorzów Wlkp.
Województwo
lubuskie
Numer postępowania
110000/273/1/2020-ZAP
Treść zapytania publicznego/ofertowego
Dodatkowe informacje
Ofertę należy złożyć do dnia 05.02.2020r. do godz. 12.00
Data publikacji ogłoszenia06 lutego 2020 13:17