Ogłoszenie o zamówieniu o wartości od 1000 euro do 30000 euro

  • Data publikacji ogłoszenia

    27 stycznia 2020  12:08

  • Kategoria zakupowa

    Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Tytuł postępowania

    Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN)

  • Nazwa zamawiającego

    ZUS I Oddział w Łodzi

  • Adres zamawiającego

    90-431 Łódź, ul. Zamenhofa 2

  • Województwo

    łódzkie

  • Numer postępowania

    210000/273/1/2020-ZAP

  • Treść zapytania publicznego/ofertowego

  • Data publikacji ogłoszenia
    24 lutego 2020  10:34