Ogłoszenie o zamówieniu o wartości od 1000 euro do 30000 euro

  • Data publikacji ogłoszenia

    28 stycznia 2020  09:30

  • Kategoria zakupowa

    Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Tytuł postępowania

    Wykonywanie serwisów instalacji i urządzeń, w tym: systemu sygnalizacji pożarowej, systemu oddymiania klatek schodowych, zewnętrznej klatki ewakuacyjnej, systemu sygnalizacji włamania i napadu, systemu telewizji dozorowej, drzwi przeciwpożarowych, bramy przeciwpożarowej oraz systemu dynamicznego ukierunkowania ewakuacji, zainstalowanych w obiektach Oddziału ZUS w Ostrowie Wielkopolskim i podległych mu terenowych jednostkach organizacyjnych.

  • Nazwa zamawiającego

    ZUS Oddział w Ostrowie Wielkopolskim

  • Adres zamawiającego

    ul. Wysocka 1b
    63-400 Ostrów Wielkopolski

  • Województwo

    wielkopolskie

  • Numer postępowania

    260000/273/29/2019-ZAP

  • Treść zapytania publicznego/ofertowego

  • Dodatkowe informacje

    Ze strony Zamawiającego osobą uprawnioną do kontaktu
    w sprawie niniejszego postępowania jest:

    Damian Winiarski
    Wieloosobowe Stanowisko Zamówień Publicznych
    T: +48 627357286
    E: damian.winiarski@zus.pl
    Godziny kontaktu z Wykonawcami 7.00 – 15.00 (pn.-pt.)

    Termin składania ofert: 6 lutego 2020 r., godz. 11:00

Wyjaśnienia lub modyfikacje zapytania ofertowego

  • Data publikacji ogłoszenia
    05 lutego 2020  13:30

  • Data publikacji ogłoszenia
    14 lutego 2020  14:30