Zamówienia publiczne
W związku z uruchomioną w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Platformą zakupową:
- wszczynane przez ZUS zamówienia o wartości mniejszej niż kwota 130 000 zł netto oraz zapytania mające na celu rozeznanie rynku;
- wszczynane przez ZUS postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości równej lub przekraczającej kwotę 130 000 zł netto, Plany postępowań oraz ich aktualizacje, a także wstępne ogłoszenia informacyjne
są dostępne pod adresem: http://portal.smartpzp.pl/zus.
Utworzył/odpowiada: DZP, 06.04.2021 r., godz. 10:44
Publikator: Anna Borowska DRK, aktualizacja 03.04.2024 r., godz. 10:24
Data publikacji ogłoszenia
19 listopada 2020 11:42
Kategoria zakupowa
Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji
Tytuł postępowania
Postępowania na: usługę serwisową polegającą na utrzymaniu w stałej sprawności eksploatacyjnej:
- systemu telewizji dozorowej w budynku O/ZUS w Rybniku przy ul. Reymonta 2 oraz w Inspektoracie ZUS w Raciborzu przy ul. Łąkowej 28, w Inspektoracie ZUS w Pszczynie przy ul. Kopernika 22 i Inspektoracie ZUS w Tychach przy ul. Gen. De Gaulle’a 16.
- systemu alarmowego sygnalizacji włamania w budynku O/ZUS w Rybniku przy ul. Reymonta 2
- systemu włamaniowo - napadowego w budynku Inspektoratu ZUS w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle’a 16 -
Nazwa zamawiającego
ZUS Oddział w Rybniku
Adres zamawiającego
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Oddział w Rybniku
ul. Reymonta 2
44-200 Rybnik -
Województwo
śląskie
Numer postępowania
340000/273/145/2020-ADG
Treść zapytania publicznego/ofertowego
Data publikacji ogłoszenia04 grudnia 2020 08:42