Ogłoszenie o zamówieniu o wartości od 1000 euro do 30000 euro

  • Data publikacji ogłoszenia

    19 listopada 2020  11:42

  • Kategoria zakupowa

    Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Tytuł postępowania

    Postępowania na: usługę serwisową polegającą na utrzymaniu w stałej sprawności eksploatacyjnej:
    - systemu telewizji dozorowej w budynku O/ZUS w Rybniku przy ul. Reymonta 2 oraz w Inspektoracie ZUS w Raciborzu przy ul. Łąkowej 28, w Inspektoracie ZUS w Pszczynie przy ul. Kopernika 22 i Inspektoracie ZUS w Tychach przy ul. Gen. De Gaulle’a 16.
    - systemu alarmowego sygnalizacji włamania w budynku O/ZUS w Rybniku przy ul. Reymonta 2
    - systemu włamaniowo - napadowego w budynku Inspektoratu ZUS w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle’a 16

  • Nazwa zamawiającego

    ZUS Oddział w Rybniku

  • Adres zamawiającego

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych
    Oddział w Rybniku
    ul. Reymonta 2
    44-200 Rybnik

  • Województwo

    śląskie

  • Numer postępowania

    340000/273/145/2020-ADG

  • Treść zapytania publicznego/ofertowego