Zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne

W związku z uruchomioną w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Platformą zakupową:

  • wszczynane przez ZUS zamówienia o wartości mniejszej niż kwota 130 000 zł netto oraz zapytania mające na celu rozeznanie rynku;
  • wszczynane przez ZUS postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości równej lub przekraczającej kwotę 130 000 zł netto, Plany postępowań oraz ich aktualizacje, a także wstępne ogłoszenia informacyjne

są dostępne pod adresem: http://portal.smartpzp.pl/zus.

​​​​​​​Utworzył/odpowiada: DZP, 06.04.2021 r., godz. 10:44
​​​​​​​Publikator: Anna Borowska DRK, aktualizacja 03.04.2024 r., godz. 10:24

Zamówienia publiczne

  • Data publikacji ogłoszenia

    4 grudnia 2020  13:50

  • Kategoria zakupowa

    Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Tytuł postępowania

    Usługi okresowych przeglądów i konserwacji oraz utrzymywanie pogotowia awaryjnego systemów sygnalizacji alarmów pożarowych, sygnalizacji dźwiękowej (DSO), wizualnej, oddymiania, systemów kontroli dostępu (SKD), klap odcinających wentylacji mechanicznej tzw. grodzi, zjazdu awaryjnego wind osobowych, drzwi wyjściowych rozwieranych i rozsuwanych, które podłączone są pod system sygnalizacji pożaru, szczelności czujek pożarowych jonizacyjnych, systemów sygnalizacji włamania i napady (SSWN), systemów telewizji dozorowej (CCTV), zestawu hydroforowego, pomp instalacji przeciw pożarowej wspomagającej hydranty, hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych zainstalowanych w obiektach Zamawiającego, okresowe szkolenie personelu obsługującego systemy SSP oraz dokonywanie wpisów o ich przeszkoleniu.

  • Nazwa zamawiającego

    ZUS Oddział w Częstochowie

  • Adres zamawiającego

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych
    Oddział w Częstochowie
    ul. Dąbrowskiego 43/45
    42-218 Częstochowa

  • Województwo

    śląskie

  • Numer postępowania

    090000/273/8000344613/2020/ZAP

  • Treść zapytania publicznego/ofertowego

  • Dodatkowe informacje

    Ofertę należy złożyć w języku polskim:
    1. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zap_czestochowa@zus.pl
    lub
    2. dostarczyć w formie pisemnej w zaklejonej kopercie na adres:
    Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Częstochowie
    ul. Dąbrowskiego 43/45
    42-218 Częstochowa - Dziennik podawczy przy wejściu głównym do budynku A.
    - do 15 grudnia 2020r. do godz. 11:00.
    Zamawiający informuje, że w przypadku wyboru formy pisemnej, oferta zostanie poddana obowiązkowej „kwarantannie” przez 1 dobę, wobec czego należy złożyć ofertę w terminie umożliwiającym poddanie jej kwarantannie przed otwarciem.

  • Data publikacji ogłoszenia
    23 grudnia 2020  13:05