Zamówienia publiczne
W związku z uruchomioną w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Platformą zakupową:
- wszczynane przez ZUS zamówienia o wartości mniejszej niż kwota 130 000 zł netto oraz zapytania mające na celu rozeznanie rynku;
- wszczynane przez ZUS postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości równej lub przekraczającej kwotę 130 000 zł netto, Plany postępowań oraz ich aktualizacje, a także wstępne ogłoszenia informacyjne
są dostępne pod adresem: http://portal.smartpzp.pl/zus.
Utworzył/odpowiada: DZP, 06.04.2021 r., godz. 10:44
Publikator: Anna Borowska DRK, aktualizacja 03.04.2024 r., godz. 10:24
Data publikacji ogłoszenia
4 grudnia 2020 13:50
Kategoria zakupowa
Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji
Tytuł postępowania
Usługi okresowych przeglądów i konserwacji oraz utrzymywanie pogotowia awaryjnego systemów sygnalizacji alarmów pożarowych, sygnalizacji dźwiękowej (DSO), wizualnej, oddymiania, systemów kontroli dostępu (SKD), klap odcinających wentylacji mechanicznej tzw. grodzi, zjazdu awaryjnego wind osobowych, drzwi wyjściowych rozwieranych i rozsuwanych, które podłączone są pod system sygnalizacji pożaru, szczelności czujek pożarowych jonizacyjnych, systemów sygnalizacji włamania i napady (SSWN), systemów telewizji dozorowej (CCTV), zestawu hydroforowego, pomp instalacji przeciw pożarowej wspomagającej hydranty, hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych zainstalowanych w obiektach Zamawiającego, okresowe szkolenie personelu obsługującego systemy SSP oraz dokonywanie wpisów o ich przeszkoleniu.
Nazwa zamawiającego
ZUS Oddział w Częstochowie
Adres zamawiającego
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Oddział w Częstochowie
ul. Dąbrowskiego 43/45
42-218 Częstochowa -
Województwo
śląskie
Numer postępowania
090000/273/8000344613/2020/ZAP
Treść zapytania publicznego/ofertowego
Dodatkowe informacje
Ofertę należy złożyć w języku polskim:
1. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zap_czestochowa@zus.pl
lub
2. dostarczyć w formie pisemnej w zaklejonej kopercie na adres:
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Częstochowie
ul. Dąbrowskiego 43/45
42-218 Częstochowa - Dziennik podawczy przy wejściu głównym do budynku A.
- do 15 grudnia 2020r. do godz. 11:00.
Zamawiający informuje, że w przypadku wyboru formy pisemnej, oferta zostanie poddana obowiązkowej „kwarantannie” przez 1 dobę, wobec czego należy złożyć ofertę w terminie umożliwiającym poddanie jej kwarantannie przed otwarciem.
Data publikacji ogłoszenia23 grudnia 2020 13:05