Ogłoszenie o zamówieniu o wartości od 1000 euro do 30000 euro

  • Data publikacji ogłoszenia

    14 stycznia 2020  15:56

  • Kategoria zakupowa

    Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • Tytuł postępowania

    Serwisowanie systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemu kontroli dostępu i telewizji przemysłowej w Oddziale ZUS w Gorzowie Wlkp. oraz podległych terenowych jednostkach organizacyjnych

  • Nazwa zamawiającego

    ZUS Oddział w Gorzowie Wielkopolskim

  • Adres zamawiającego

    ul. Sikorskiego 42 66-400 Gorzów Wlkp.

  • Województwo

    lubuskie

  • Numer postępowania

    110000/273/2/2020

  • Treść zapytania publicznego/ofertowego

  • Dodatkowe informacje

    Termin składania ofert: do 22.01.2020 r. godz. 10:00

  • Data publikacji ogłoszenia
    14 lutego 2020  11:48