Zamówienia publiczne
W związku z uruchomieniem w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Platformy zakupowej:
- od dnia 6 kwietnia 2021 r. wszczynane przez ZUS zamówienia o wartości mniejszej niż kwota 130 000 zł netto oraz zapytania mające na celu rozeznanie rynku;
- od dnia 12 kwietnia 2021 r. wszczynane przez ZUS postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości równej lub przekraczającej kwotę 130 000 zł netto, a także Plany postępowań oraz ich aktualizacje
będą dostępne pod adresem: http://portal.smartpzp.pl/zus.
Jednocześnie informujemy, iż postępowania wszczęte przed wskazanymi
powyżej terminami prowadzone są na dotychczasowych zasadach.
Utworzył/odpowiada: DZP, 06.04.2021 r., godz.
10:44
Publikator: Anna Borowska, 06.04.2021 r., godz. 10:44
Data publikacji ogłoszenia
18 kwietnia 2019 13:02
Kategoria zakupowa
Usługi serwisu, konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji
Tytuł postępowania
Serwis systemów sygnalizacji pożaru w Oddziale ZUS w Bydgoszczy oraz w podległych terenowych jednostkach
Nazwa zamawiającego
ZUS Oddział w Bydgoszczy
Adres zamawiającego
ul. Świętej Trójcy 33, 85-224 Bydgoszcz
Województwo
kujawsko-pomorskie
Numer postępowania
0400000/271/4/2019/ZAP
Treść zapytania publicznego/ofertowego
Dodatkowe informacje
Termin składania ofert upływa dnia 29.04.2019r. o godz. 10:00.
Ze strony Zamawiającego osobą uprawnioną do kontaktu w sprawie niniejszego Postępowania jest:
w sprawach formalno – prawnych:
Imię i nazwisko: Jowita Ośmiałowska, Stanowisko Główny Specjalista, nazwa jednostki organizacyjnej:, ZUS O/Bydgoszcz Wieloosobowe Stanowisko Zamówień Publicznych, T: +48 (52) 34-18-308, e-mail: zampubl_bydgoszcz@zus.pl
w sprawach przedmiotu zamówienia:
Imię i nazwisko: Remigiusz Balcer, Stanowisko Inspektor, nazwa jednostki organizacyjnej: ZUS O/Bydgoszcz, Wydział Administracyjno-Gospodarczy, T: +48 (52) 34-18-287, e-mail: remigiusz.balcer@zus.pl, Anna Kurant, Stanowisko Referent, nazwa jednostki organizacyjnej: ZUS O/Bydgoszcz, Wydział Administracyjno-Gospodarczy, T: +48 (52) 34-18-264, e-mail: anna.kurant@zus.pl
Godziny kontaktu z Wykonawcami 8:00 – 14:00 (pn.- pt.)
Wyjaśnienia lub modyfikacje zapytania ofertowego
Data publikacji ogłoszenia25 kwietnia 2019 14:20
Data publikacji ogłoszenia26 kwietnia 2019 12:45
Data publikacji ogłoszenia31 maja 2019 10:41