Ścieżka nawigacji

Aktualności

Cykl webinariów w związku ze zmianami Polskiego Ładu

Zmiany w składce zdrowotnej oznaczają również zmiany w dokumentach rozliczeniowych. Dlatego też, aby ułatwić pracodawcom i producentom programów kadrowo-płacowych przygotowanie się do zmian, ZUS wspólnie z Ministerstwem Finansów zorganizował cykl webinariów. Do tej pory odbyły się pierwsze trzy: dla przedsiębiorców, dla dostawców oprogramowania kadrowo-płacowego oraz dla pracowników Zakładu z całej Polski.

W zorganizowanym 16 listopada webinarium dla przedsiębiorców zrzeszonych w organizacjach zrzeszających pracodawców: Federacji Przedsiębiorców Polskich, Konfederacji Lewiatan, Pracodawcach RP, Związku Pracodawców BCC, Związku Przedsiębiorców i Pracodawców,  Związku Rzemiosła Polskiego wzięło udział ok. 700 osób. Dziś w spotkaniu dla producentów programów kadrowo-płacowych, w tym największych firm na rynku IT, wzięło udział ponad 100 uczestników.

Prezentacje i nagrania z webinariów oraz odpowiedzi na wszystkie zadawane podczas spotkań pytania, będą sukcesywnie zamieszczane w zakładce Programy transformacji ZUS.