Ścieżka nawigacji

Koordynatorzy ds. komunikacji społecznej i edukacji w oddziałach ZUS

Koordynatorzy ds. komunikacji społecznej i edukacji w oddziałach ZUS

Poniżej znajduje się lista koordynatorów ds. komunikacji społecznej i edukacji w oddziałach ZUS.

Jeśli nie wiesz, pod który oddział podlega miejscowość, w której znajduje się Twoja szkoła, skorzystaj z wyszukiwarki oddziałów ZUS (należy podać kod pocztowy miejscowości).

Kontakt w godzinach 8.00 – 15.00 w dni powszednie, wyłącznie w kwestiach organizacyjnych (bez pytań merytorycznych).

Koordynator Jednostka organizacyjna Telefon stacjonarny adres e-mail
Monika Michałowska Białystok 857486650 monika.michalowska@zus.pl
Monika Willmann Bielsko-Biała 338252216 monika.willmann@zus.pl
Marta Woźnica Biłgoraj 846881294 marta.woznica@zus.pl
Joanna Karsznia Bydgoszcz 523418124 joanna.karsznia@zus.pl
Emilia Szczęsna Bydgoszcz 523418140 emilia.szczesna@zus.pl 
Barbara Muc Chorzów 323490622 barbara.muc@zus.pl
Izabela Jakubek Chorzów 323490622 izabela.jakubek@zus.pl
Barbara Korpała Chrzanów 323181147 barbara.korpala@zus.pl
Beata Kubiak Częstochowa 343689105 beata.kubiak@zus.pl
Urszula Kornecka Elbląg 556413644 urszula.kornecka@zus.pl
Klaudia Zalewska Gdańsk 583078613 klaudia.zalewska@zus.pl
Alina Łepkowska Gdańsk 583078613

alina.lepkowska@zus.pl

Joanna Sobieraj Gorzów Wlkp. 957395461 joanna.sobieraj02@zus.pl
Marzena Miśkiewicz Jasło 134437479 marzena.miskiewicz@zus.pl
Monika Kopka Kielce 413677550 Monika.Kopka@zus.pl
Małgorzata Polańska Koszalin 943485956 Malgorzata.Polanska@zus.pl
Monika Suder Kraków 124246276  monika.suder@zus.pl
Emilia Nowakowska Legnica 768764163 Emilia.Nowakowska@zus.pl
Maciej Raszewski Lublin 815357723 maciej.raszewski@zus.pl
Marzena Kasietczuk Lublin 815357470 marzena.kasietczuk@zus.pl
Krzysztof Piskorz Lublin 815357723 krzysztof.piskorz@zus.pl
Agnieszka Paluszek Lublin 815357470 agnieszka.paluszek@zus.pl
Błażej Maciorowski Lublin 815357470 blazej.maciorowski@zus.pl
Ilona Mierzwa-Kowalik Lublin 815357470 ilona.mierzwa-kowalik@zus.pl
Michalina Figurska Łódź 426382321 michalina.figurska@zus.pl
Małgorzata Gruszka Łódź II 438245656 wew. 321 malgorzata.gruszka02@zus.pl
Anna Mieczkowska Nowy Sącz 184498196 anna.mieczkowska@zus.pl
Barbara Piotrowska Olsztyn 895212188 Barbara.Piotrowska05@zus.pl
Grażyna Wertel Opole 774511469 grazyna.wertel@zus.pl
Dorota Merska Opole 774511469 dorota.merska@zus.pl
Ewa Szymankiewicz Ostrów Wlkp. 627357369 ewa.szymankiewicz@zus.pl
Marta Biernacka Piła 672105888 marta.biernacka@zus.pl
Aneta Kokosza Płock 242661072 aneta.kokosza@zus.pl
Agnieszka Bobkowska Poznań I 618416136 agnieszka.bobkowska@zus.pl
Hanna Wanat Poznań II 618745543 hanna.wanat@zus.pl
Anna Kołołodziejczak Poznań II 618745540 anna.kolodziejczak@zus.pl
Edyta Kępka Radom 483856351 edyta.kepka01@zus.pl
Justyna Marszałek-Świtlik Rybnik 324391165 justyna.marszalek-switlik@zus.pl
Mirosława Piekorz Rybnik 323274036 miroslawa.piekorz@zus.pl
Alicja Kochanowicz-Grabuś Rzeszów 166212250 wew. 102 alicja.kochanowicz-grabus@zus.pl
Agnieszka Drzewowska Siedlce 256401663 agnieszka.drzewowska@zus.pl
Joanna Szewczyk Słupsk 598419521 joanna.szewczyk01@zus.pl
Małgorzata Męcik Sosnowiec 323683333 malgorzata.mecik@zus.pl
Izabella Pawłowska Szczecin 914596374 izabella.pawlowska@zus.pl
Wanda Wojtanowska Tarnów 146327596 wanda.wojtanowska@zus.pl
Marta Markun Tomaszów Maz. 447263600 wew. 518 marta.markun@zus.pl
Sylwia Bratkowska-Gburek Toruń 566109470 sylwia.bratkowska-gburek@zus.pl
Radosław Rynkiewicz Wałbrzych 746497370 radoslaw.rynkiewicz@zus.pl
Emil Wratny Warszawa I 225382027 emil.wratny@zus.pl
Paulina Aniszewska Warszawa II 225902500 paulina.aniszewska@zus.pl
Anna Piasecka Warszawa III 228904355 anna.piasecka01@zus.pl
Joanna Małolepszy Wrocław 713606386 Joanna.Malolepszy@zus.pl
Sonia Pierścińska Zabrze 322778673 sonia.pierscinska@zus.pl
Agnieszka Kazoń Zielona Góra 683294540 Agnieszka.Kazon@zus.pl