Ścieżka nawigacji

Biogram Patryk Kuniszewicz konferencja Kraków

Biogram Patryk Kuniszewicz konferencja Kraków

PATRYK KUNISZEWICZ

Dziennikarz radiowo-telewizyjny, związany od 2000 roku z Polskim Radiem. Obecnie autor programów popularnonaukowych w Czwórce, wcześniej prowadzący „4 Pory Roku” i „Lato z Radiem” na antenie radiowej Jedynki. Swoja przygodę dziennikarską zaczynał od audycji dziecięco-młodzieżowej, którą prowadził w Radiu dla Ciebie.

Związany także z telewizją. Był gospodarzem i jednym z prowadzących magazyn młodzieżowy „Raj” emitowany raz w tygodniu na antenie TVP 1. Później prowadził program w telewizji Polsat Play i Polsat News „Nowoczesna Armia”, emitowany raz w tygodniu.

Jest także konferansjerem i moderatorem spotkań z publicznością. Prowadził Piknik Naukowy Polskiego Radia na dużej scenie, był głównym moderatorem II Forum Edukacji Dorosłych. Był także gospodarzem turniejów komputerowych FIFA Interactive World Cup, konferansjerem podczas HEYAH Logitech Cybersport, gospodarzem i prowadzącym międzynarodowe zawody sportowe Stihl Timbersports w Poznaniu. Przez długi czas moderował spotkania na dużej scenie Empiku z takimi gośćmi jak: Maryla Rodowicz, Kazik, Janusz Leon Wiśniewski, Maciej Zakościelny, Dariusz Szpakowski czy Włodzimierz Szaranowicz.

7 marca 2018 środa
17.45 − 19.45

Moderator sesji dyskusyjnej. Jaka będzie edukacja przyszłości?

Patryk Kuniszewicz fota Kraków

 

zdjęcie