Ścieżka nawigacji

Aktualności

Rekrutacja na studia podyplomowe „Specjalista ds. zarządzania rehabilitacją”

Celem studiów podyplomowych „Specjalista ds. zarządzania rehabilitacją” jest przekazanie wiedzy dotyczącej specyfiki zarządzania procesem rehabilitacji osób z niepełnosprawnością oraz doskonalenie praktycznych umiejętności dotyczących prowadzenia osoby z niepełnosprawnością przez wszystkie etapy rehabilitacji. Studia podyplomowe mają za zadanie przygotować specjalistów do kompleksowego zarządzania rehabilitacją osób z niepełnosprawnością.

Studia realizowane są na 4 polskich uczelniach:

  • Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (GUMed) – na tę uczelnię zgłaszają się kandydaci z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego.
  • Uniwersytecie Medycznym w Lublinie (UML)  – na tę uczelnię zgłaszają się kandydaci z województw: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego.
  • Uniwersytecie Warszawskim (UW) – na tę uczelnię zgłaszają się kandydaci z województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, łódzkiego.
  • Uniwersytecie Wrocławskim (UWr) – na tę uczelnię zgłaszają się kandydaci z województw: lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego

Dokumenty w wersji papierowej należy składać na każdej z uczelni w terminie do 21.06.2019.

Więcej szczegółów dotyczących rekrutacji:

https://www.pfron.org.pl/komunikaty-z-regionu/szczegoly-komunikatu/news/druga-rekrutacja-na-studia-podyplomowe-specjalista-ds-zarzadzania-rehabilitacja/

logo Fundusze Europejskie