Ścieżka nawigacji

Aktualności

Więcej e-wizyt w ZUS

W połowie października ZUS uruchomił e-wizytę. To wideorozmowa z naszym ekspertem, dzięki której można załatwić swoje sprawy w ZUS bez wychodzenia z domu. Wystarczy komputer lub inne urządzenie z dostępem do internetu i kamerą.

Z tej bezpiecznej formy kontaktu, skorzystało już ponad 11,5 tys. klientów, a ich liczba systematycznie rośnie. Codziennie e-wizytę umawia kilkaset osób.

Taka forma kontaktu cieszy się coraz większą popularnością, dlatego od 4 grudnia uruchamiamy kolejne stanowiska do e-wizyt w 5 oddziałach: w I oddziale w Poznaniu, Zabrzu, Opolu, Chrzanowie oraz Toruniu. Liczbę ekspertów ZUS dostępnych online będziemy stopniowo zwiększali również w pozostałych placówkach ZUS. Włączenie kolejnych stanowisk naszych ekspertów ma docelowo pozwolić na równoczesne prowadzenie 300 rozmów pracowników ZUS z klientami. To oznacza, że w ciągu jednego dnia pracownicy ZUS będą mogli obsłużyć online ponad 2,7 tys. klientów.

Na e-wizytę można umówić się w dni robocze w godzinach 9.00 - 14.00 Warto pamiętać, że w każdej chwili można odwołać umówioną wizytę. Wtedy z niewykorzystanego terminu będzie mogła skorzystać inna osoba.

Więcej informacji na temat e-wizyt.