Ścieżka nawigacji

Aktualności

ZUS z nagrodą Symbol Innowacji 2021

Nagroda „Symbol” przyznawana jest m.in. instytucjom, które świadczą usługi publiczne na rzecz obywateli. Wyróżnienie otrzymują te podmioty, które nie mają konkurencji w obszarze swojego działania, a jednocześnie ich usługi charakteryzuje wysoka jakość. Zakład otrzymał „Symbol Innowacji 2021” za rozwój nowoczesnych rozwiązań dla klientów i wysoką jakość świadczonych usług. Nagrodę podczas uroczystej Gali Finałowej odebrał Włodzimierz Owczarczyk, członek zarządu ZUS.

wiceprezes ZUS, w. Owczarczyk odbiera nagrodę

Program „Symbol” stworzyły dwie redakcje: „Monitora Biznesu” (niezależnego dodatku do „Rzeczpospolitej”) i „Monitora Rynkowego” (niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”). Nagroda uznawana jest za jedną z bardziej prestiżowych w Polsce.

Łącznie w dziesięciu edycjach laureatami programu Symbol zostało kilkaset firm i instytucji, które cechują się innowacyjnością, rozumieją rolę prestiżu w budowaniu silnej pozycji w branży oraz stale przekształcają swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencjach.