Ścieżka nawigacji

Aktualności

"ZUS dla Ciebie" powrócił po wakacyjnej przerwie

Ten niezwykle popularny i ceniony przez telewidzów program prowadzony jest w formie felietonu, który uzupełnia  dyskusja z ekspertem ZUS w telewizyjnym studio. Bezpośrednio po zakończeniu każdego odcinka "ZUS dla Ciebie", odbywa się jednogodzinny dyżur telefoniczny, podczas którego wyjaśniane są wszelkie wątpliwości widzów związane z tematyką prezentowanego wcześniej materiału.

Nowa seria odcinków "ZUS dla Ciebie" emitowana jest w każdy piątek o godzinie 7.45 w Programie Pierwszym TVP.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w najnowszej, priorytetem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jest rzetelna i zrozumiała dla każdego informacja dotycząca ubezpieczeń społecznych, praw i obowiązków płatników składek, świadczeniobiorców i ubezpieczonych oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości zgłaszanych przez widzów, których to potrzeby mają wpływ na zakres tematyczny poszczególnych odcinków.

Wszystkie odcinki cyklu "ZUS dla Ciebie" dostępne są na stronie internetowej www.zus.pl/zusdlaciebie, a także w portalu YouTube. Jak zawsze, można je obejrzeć również na multimedialnych monitorach znajdujących się w salach obsługi klienta we wszystkich placówkach ZUS.