Ścieżka nawigacji

Aktualności

Wiceprezes ZUS ds. IT uhonorowany Diamentem "Przywódca zmian"

- Wyjątkowa organizacja, wyzwania, wyjątkowa odpowiedzialność wymagająca zaangażowania prawdziwego lidera - kontynuował uzasadnienie Józef Wacnik członek tegorocznego jury konkursu CIO Roku, czyli konkursu dla wyróżniających się szefów działów informatyki w dużych organizacjach. Jak podaje samo jury konkursu, nagrody CIO Roku to nagrody dla szefów "kompletnych, których dokonania zwróciły uwagę jury poprzez specjalny, wyjątkowy rys charakterystyczny".

Konkurs CIO Roku odbył się już po raz 11., jego organizatorem jest Klub CIO i CIO Magazyn Dyrektorów IT wydawnictwa IDG Poland. Zgłaszane kandydatury ocenia niezależne jury złożone z uznanych, znakomitych top menedżerów IT.

Diament "Przywódca zmian" to jednak nie pierwsze prestiżowe wyróżnienie zarówno dla Dariusza Śpiewaka, jak działu IT ZUS. Wiceprezes ZUS został już uhonorowany nagrodą INFOSTAT 2011, przyznaną za pasję i zaangażowanie w realizację projektów wspierających rozwój społeczeństwa informacyjnego. Z kolei w 2012 r. prestiżowy miesięcznik Computerworld docenił ZUS za wdrożoną Platformę Usług Elektronicznych, przyznając tytuł Lidera Informatyki 2012. Natomiast pod koniec 2011 roku kapituła XI Konkursu Businessman.pl TELEINFO 100 uznała ZUS za jedną z najlepiej zinformatyzowanych instytucji w Polsce.