Ścieżka nawigacji

Aktualności

Zus.pl jedną z najpopularniejszych witryn w kraju

Z przeprowadzonych badań wynika, że ze strony http://www.zus.pl/ w styczniu tego roku korzystało blisko 891,5 tys. użytkowników. W rankingu stronę ZUS wyprzedziły jedynie witryna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz strona Sejmu RP, która zanotowała nieco ponad 500 odsłon więcej. Na dalszych pozycjach znalazły się witryny internetowe m.in.: policji, Ministerstwa Finansów i Narodowego Funduszu Zdrowia.

Megapanel PBI/Gemius jest badaniem dostarczającym informacji na temat preferencji i zachowań polskich internautów w sieci. Pozwala zweryfikować ruch w internecie i na tej podstawie określić m. in. profil użytkowników oraz intensywność korzystania przez nich z sieci. W badaniu biorą udział najbardziej znaczące w Polsce witryny i portale internetowe.

Badanie Megapanel PBI/Gemius jest najbardziej miarodajnym sondażem popularności witryn internetowych. Prezentuje liczby i profil demograficzny, a także sposób, w jaki internauci korzystają z sieci. Co miesiąc badanie obejmuje kilka tysięcy witryn, zarówno polskich, jak i zagranicznych.