Ścieżka nawigacji

Aktualności

"ZUS dla Ciebie" ponownie w radiu

Emitowany od dziś na antenie radiowej Jedynki kolejny cykl programu "ZUS dla Ciebie" porusza najważniejsze kwestie dotyczące każdej z grup klientów ZUS, tj. przedsiębiorców, pracowników oraz emerytów i rencistów. Omawiane w nim będą aktualne problemy sygnalizowane przez klientów na salach obsługi oraz radiosłuchaczy.

Audycje nadawane są w środy i piątki o godz. 6:40 oraz w poniedziałki i czwartki o 19:15. Ale można ich posłuchać także w Internecie na stronie Polskiego Radia w dziale "gospodarka", gdzie znajdzie się również szersze omówienie programu w formie opisowej. Zapraszamy też do odsłuchania audycji na stronę http://www.zus.pl/ do zakładki "multimedia".

Przypominamy także, że wraz z jesienną ramówką program "ZUS dla Ciebie" powrócił na antenę TVP 1. Można go obejrzeć w każdy piątek o godzinie 7.45.  Obok narzędziowego felietonu, który porusza wybrany problem z dziedziny ubezpieczeń społecznych każdy odcinek zawiera również rozmowę z ekspertem ZUS w studiu telewizyjnym. Po każdym odcinku eksperci dyżurują przy telefonie i odpowiadają na pytania widzów. Osoby, które nie mają możliwości obejrzenia "ZUS dla Ciebie" w telewizji, mogą zrobić to przez Internet. Wszystkie odcinki programu dostępne są na stronie internetowej ZUS w zakładce "multimedia" oraz w portalu YouTube: www.youtube.pl/zusdlaciebie.

Audycje "ZUS dla Ciebie" w radiu i telewizji uzupełniają się, ale nie dublują. Aby więc wiedzieć więcej warto zarówno słuchać radia, jak i oglądać telewizję.